Mūsų komanda

VšĮ "Keliauk Lietuvoje" darbuotojų kontaktai


Keliauk Lietuvoje

Agnė Urbonaitė
Administratorė
info@lithuania.travel
(8-5)2508250
+370 698 03509

 

Gintarė Stakėnaitė
Atstovė spaudai
gintare.s@lithuania.travel
+37061346936
(8-5)2508253

Direktorius

Dalius Morkvėnas
Direktorius
dalius@lithuania.travel
(8-5)2508250
+370 630 09 188
 

Turizmo produktų ir rinkodaros skyrius

Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė
Produktų ir rinkodaros skyriaus vadovė
indre.t@lithuania.travel
(8-5)2508252
+370 619 47662

Gerda Butkuvienė
Turinio projektų vadovė
gerda@lithuania.travel
(8-5)2508254
+370 617 52018

Rūta Šuminaitė
Įvaizdžio projektų vadovė
ruta@lithuania.travel 
(8-5)2508254
+370 619 41184

Tomas Dausinas
Internetinių projektų vadovas
tomas@lithuania.travel
(8-5)2508254
+370 680 33734

Oleg Volkov
Viešųjų ryšių projektų vadovas
olegas@lithuania.travel
+3706 828 5470
(8-5)2508253

Inga Lipštaitė
Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovė
inga@lithuania.travel
(8-5)2508254
+370 619 29795

Indrė Jurgaitė
Produktų vystymo projektų vadovė
indre.j@lithuania.travel
(8-5)2508253
+370 686 36497

Aušra Grikštaitė
Produktų vystymo projektų vadovė
ausra.g@lithuania.travel
(8-5)2508253
+370 695 26193

Turizmo rinkų skyrius

Olga Gončarova
Turizmo rinkų skyriaus vadovė
olga@lithuania.travel
+370 694 46618

Irena Achonen
Verslo projektų vadovė
irena@lithuania.travel 
(8-5)2508261
+370 613 62880

Neringa Sutkaitytė 
Vietinio turizmo rinkos ekspertė
neringa@lithuania.travel
(8-5)2508259
+370 613 98910

 

Indrė Šlyžiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
indre.s@lithuania.travel
(8-5)2508260
+370 613 57530

 

Dovilė Venckutė
Tikslinių rinkų ekspertė
dovile@lithuania.travel
(8-5)2508260
+370 662 62140

Justina Baltramonaitienė
Renginių projektų vadovė
justina@lithuania.travel
(8-5)2508259
+370 618 73520

 

Administracijos ir finansų skyrius

Rita Bagdonaitė
Administracijos ir finansų skyriaus vadovė
rita@lithuania.travel
(8-5)2508255
+370 617 28763

Kristina Rudienė
Europos Sąjungos projektų vadovė
kristina@lithuania.travel
(8-5)2508256
+370 620 33513

Jolanta Raudonytė
Teisininkė
jolanta@lithuania.travel
(8-5)2508256
+370 680 83874

Gintarė Muckutė
Personalo projektų vadovė
gintare@lithuania.travel
(8-5)2508258
+370 617 36907

Vilma Rozenbergaitė
Viešųjų pirkimų projektų vadovė
vilma@lithuania.travel
(8-5)2508263
+370 686 92250

Alina Kondratienė
Vyr. finansininkė
alina@lithuania.travel
(8-5)2508257
+370 619 37176

 

Lietuvos turizmo atstovavimo paslaugas užsienyje teikiančių įmonių kontaktai:

JAV


Wayne’s World Media Group
Wayne V. Lee, Jr
564 Gregory Av., Suite A1 Weehawken, NJ
Tel.: +12125797939
El.p.: wayne@waynesworldmediagroup.com