Mūsų komanda

VšĮ "Keliauk Lietuvoje" darbuotojų kontaktai


Keliauk Lietuvoje

Ineta Jusienė
Biuro administratorė
info@lithuania.travel
+37069803509
(8-5)2508250

Oleg Volkov
Atstovas spaudai
olegas@lithuania.travel
+37068285470
(8-5)2508253

Direktorius

Dalius Morkvėnas
dalius@lithuania.travel
(8-5)2508250
 

Produktų ir rinkodaros skyrius

Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė
Produktų ir rinkodaros skyriaus vadovė
indre.t@lithuania.travel
+37061947662
(8-5)2508252

Gerda Butkuvienė
Turinio projektų vadovė
gerda@lithuania.travel
+37061752018
(8-5)2508254

Irma Mickuvienė
Įvaizdžio projektų vadovė
irma@lithuania.travel 
+37061941184
(8-5)2508254

Povilas Junas
Analitikas
povilas@lithuania.travel
+37061953592
(8-5)2508264

Tomas Dausinas
Internetinių projektų vadovas
tomas@lithuania.travel
+37068033734
(8-5)2508254

Oleg Volkov
Viešųjų ryšių projektų vadovas
olegas@lithuania.travel
+37068285470
(8-5)2508253

Inga Lipštaitė
Skaitmetinės rinkodaros projektų vadovė
inga@lithuania.travel
+37061929795
(8-5)2508254

Aušra Stasiulionė
Produktų vystymo projektų vadovė
ausra@lithuania.travel
+37068091757

Indrė Jurgaitė
Produktų vystymo projektų vadovė
indre.j@lithuania.travel
+37068636497

 

Turizmo rinkų skyrius

Irena Achonen
Verslo projektų vadovė
irena@lithuania.travel 
+37061362880
(8-5)2508261

Neringa Sutkaitytė 
Vietinio turizmo rinkos ekspertė
neringa@lithuania.travel
+37061398910
(8-5)2508259

Indrė Šlyžiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
indre.s@lithuania.travel
+37061357530
(8-5)2508260

Dovilė Venckutė
Tikslinių rinkų ekspertė
dovile@lithuania.travel
+37066262140
(8-5)2508260

Gabrielė Krupovič
Rinkodaros projektų vadovė
gabriele@lithuania.travel
+37061939114

Justina Baltramonaitienė
Renginių projektų vadovė
justina@lithuania.travel
+37061873520
(8-5)2508259

Ieva Namavičiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
ieva@lithuania.travel
+37069446618
(8-5)2508260

 

Administracijos ir finansų skyrius

Lina Druto
Administracijos ir finansų skyriaus vadovė
lina@lithuania.travel
+37068038992
(8-5)2508255

Kristina Rudienė
Europos Sąjungos projektų vadovė
kristina@lithuania.travel
+37062033513
(8-5)2508256

Jolanta Raudonytė
Teisininkė
jolanta@lithuania.travel
+37068083874
(8-5)2508256

Gintarė Muckutė
Personalo projektų vadovė
gintare@lithuania.travel
+37061736907
(8-5)2508258

Vilma Rozenbergaitė
Viešųjų pirkimų specialistė
vilma@lithuania.travel
+37068532419
(8-5)2508263

Alina Kondratienė
Vyr. finansininkė
alina@lithuania.travel
+37061937176
(8-5)2508257

 

Lietuvos turizmo atstovavimo paslaugas užsienyje teikiančių įmonių kontaktai:

Jungtinė Karalystė


„Hills Balfour Limited“
Akvilė Vanagaitė, Account Manager
58 Southwark Bridge Road, London
Tel.: +44 (0) 20 7593 1767
Fax: +44 (0) 20 7022 8662
El. p.: akvilev@hillsbalfour.com
www.hillsbalfour.com

 

Japonija

Foresight Marketing Co., Ltd
Shigeyoshi Noto
The Towers Daiba 1114, 2-2-2 Daiba, Minato-ku, Tokyo 135-0091
Tel.: +81-3-6661-2045
Fax:+81-3-6661-2056
El.p.: s-noto@ra2.so-net.ne.jp

JAV


Wayne’s World Media Group
Wayne V. Lee, Jr
564 Gregory Av., Suite A1 Weehawken, NJ
Tel.: +12125797939
El.p.: wayne@waynesworldmediagroup.com