Mūsų komanda

VšĮ "Keliauk Lietuvoje" darbuotojų kontaktai


Keliauk Lietuvoje

Ineta Jusienė
Biuro administratorė
info@lithuania.travel
+37069803509

Direktorius

Dalius Morkvėnas
dalius@lithuania.travel
+37070664965
 

Produktų ir rinkodaros skyrius

Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė
Produktų ir rinkodaros skyriaus vadovė
indre.t@lithuania.travel
+37061947662

Gerda Butkuvienė
Turinio projektų vadovė
gerda@lithuania.travel
+37061752018

Irma Mickuvienė
Įvaizdžio projektų vadovė
irma@lithuania.travel 
+37061941184

Povilas Junas
Analitikas
povilas@lithuania.travel
+37061953592

Tomas Dausinas
Internetinių projektų vadovas
tomas@lithuania.travel
+37068033734

Oleg Volkov
Viešųjų ryšių projektų vadovas
olegas@lithuania.travel
+37068285470

Inga Lipštaitė
Skaitmetinės rinkodaros projektų vadovė
inga@lithuania.travel
+37061929795

Aušra Stasiulionė
Produktų projektų vadovė
ausra@lithuania.travel
+37068091757

Indrė Jurgaitė
Produktų projektų vadovė
indre.j@lithuania.travel
+37068636497

 

Turizmo rinkų skyrius

Irena Achonen
Verslo projektų vadovė
irena@lithuania.travel 
+37061362880

Neringa Sutkaitytė 
Vietinio turizmo rinkos ekspertė
neringa@lithuania.travel
+37061398910

Indrė Šlyžiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
indre.s@lithuania.travel
+37061357530

Dovilė Venckutė
Tikslinių rinkų ekspertė
dovile@lithuania.travel
+37066262140

Gabrielė Krupovič
Rinkodaros projektų vadovė
gabriele@lithuania.travel
+37061939114

Justina Baltramonaitienė
Renginių projektų vadovė
justina@lithuania.travel
+37061873520

Ieva Namavičiūtė
Tikslinių rinkų ekspertė
ieva@lithuania.travel
+37069446618

 

Administracijos ir finansų skyrius

Lina Druto
Administracijos ir finansų skyriaus vadovė
lina@lithuania.travel
+37068038992

Kristina Rudienė
Europos Sąjungos projektų vadovė
kristina@lithuania.travel
+37062033513

Jolanta Raudonytė
Teisininkė
jolanta@lithuania.travel
+37068083874

Gintarė Muckutė
Personalo projektų vadovė
gintare@lithuania.travel
+37061736907

Vilma Rozenbergaitė
Viešųjų pirkimų specialistė
vilma@lithuania.travel
+37068532419

Alina Kondratienė
Vyr. finansininkė
alina@lithuania.travel
+37061937176

 

Lietuvos turizmo atstovavimo paslaugas užsienyje teikiančių įmonių kontaktai:

Jungtinė Karalystė


„Hills Balfour Limited“
Akvilė Vanagaitė, Account Manager
58 Southwark Bridge Road, London
Tel.: +44 (0) 20 7593 1767
Fax: +44 (0) 20 7022 8662
El. p.: akvilev@hillsbalfour.com
www.hillsbalfour.com

 

Vokietija


„BZ.COMM GmbH“
Johanna Wittmann, Marketing Manager
Gutleutstr. 16a, 60329 Frankfurt am Main
Tel.: +49 69 2 56 28 88-15
Fax: +49 69 2 56 28 88-88
El. p.: wittmann@bz-comm.de
www.bz-comm.de/

 

Italija


„AIGO“
Paola Cerri , Account Director
Piazza Caiazzo 3 | 20124 Milano - Italy
Tel.: +39 02669927210
Mob. tel. +39 3495935018
El. p.: info.lituania@aigo.it
www.aigo.eu

 

Švedija

„Prat PR | Porter Novelli“
Daniel Larsson, Account Director
Tulegatan 11, SE-113 53 Stockholm
Tel.: +46 (0)70-475 52 20
El.p.: daniel.larsson@prat.se
www.prat.se

 

Japonija

Foresight Marketing Co., Ltd
Shigeyoshi Noto
The Towers Daiba 1114, 2-2-2 Daiba, Minato-ku, Tokyo 135-0091
Tel.: +81-3-6661-2045
Fax:+81-3-6661-2056
El.p.: s-noto@ra2.so-net.ne.jp

JAV


Wayne’s World Media Group
Wayne V. Lee, Jr
564 Gregory Av., Suite A1 Weehawken, NJ
Tel.: +12125797939
El.p.: wayne@waynesworldmediagroup.com